Робоча зустріч з представниками Тячівської філії  Закарпатського обласного центру зайнятості

Дата: 17.07.2023 12:01

Минулого тижня в Солотвинській селищній раді проведено робочі зустрічі з представниками Тячівської філії  Закарпатського обласного центру зайнятості

В  робочій зустрічі взяли участь селищний голова Василь Йовдій, заступники селищного голови, секретар селищної ради та керуючий справами виконавчого комітету ради,    в.о. директора Тячівської філії Закарпатського ОЦЗ Світлана МАЦОЛА, начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Іванна БОНКА, консультант роботодавця Вікторія СУРМИ також були присутні  старостами с. Нижня Апша, с. Біла Церква, с. Середнє Водяне, с. Глибокий Потік, с. Топчино, начальник управління освіти, молоді та спорту Олена ГУЗОВ, начальник управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Любов ДУДЛА  та ін.

Під час зустрічі акцентовано увагу на компенсаційних виплатах роботодавцям за працевлаштування певних категорій безробітних, отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, отримання ваучерів на навчання. Присутнім надано інформацію щодо програми «Рука допомоги», яка передбачає надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

Також провели робочу зустріч з начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Солотвинської ОТГ Дариною ВАРГОЮ в с. Біла Церква, де будуть здійснюватися виїздні прийоми фахівців філії.