Визначення потреб суб’єктів підприємництва з метою розробки додаткових програм підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу.

Дата: 05.07.2023 17:41

Фото без опису Закарпатською обласною військовою адміністрацією проводиться робота щодо визначення потреб суб’єктів підприємництва з метою розробки додаткових програм підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу.

Доводимо до відома про можливість надання інформації що стосується потреби, допомоги для суб’єктів малого та середнього бізнесу.

Для надання інформації звертайтеся до 10 липня 2023 року до Фінансово - економічного  управління Солотвинської селищної ради Тячівського району за адресою : смт. Солотвино, вул. Харківська 1, кабінет №7, +380977967229.