Оновлення каталогу виробників харчової продукції "Смакуй Закарпатське"

Дата: 31.05.2023 11:08

Закарпатська обласна військова адміністрація з метою виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки, Програми формування позитивного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатській області на 2021 – 2025 роки проводить оновлення каталогу виробників харчової продукції “Смакуй Закарпатське” для розповсюдження інформації про закарпатських виробників в  Україні та за кордоном.

Доводимо до відома можливість включення інформації про місцевого виробника до каталогу  виробників харчової продукції “Смакуй Закарпатське”.

Для надання інформації звертайтеся до Фінансово - економічного  управління Солотвинської селищної ради Тячівського району за адресою : смт. Солотвино, вул. Харківська 1, кабінет №7, +380977967229.

Додаток:

1. Каталог “Смакуй Закарпатське. Savour Transcarpatian” за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1Mvf0InLphmTuJa26G9RV62KnpT_vufKL?usp=sharing
  2. Анкета виробника.