День вишиванки в Солотвинській громаді!

Дата: 18.05.2023 16:04

Сьогодні вся Україна відзначає день вишиванки.

Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця.

Зараз День вишиванки має особливий сенс - українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої традиції.

Солотвинська громада вітає всіх українців з ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Долучайтеся до флешмобу публікуй фотографії з хештегом #деньвишиванкиСолотвинськаТГ