Результати змагань на честь воїнів ЗСУ з гандболу ( юнаки) серед збірних команд закладів освіти Солотвинської ТГ

Дата: 12.05.2023 15:43

11 травня 2023 року на базі Солотвинського ліцею ім. Лесі Українки були проведені змагання з гандболу (юнаки) серед закладів освіти Солотвинської ТГ.

В змаганнях прийняли участь 4 команди : Солотвинський ліцей ім. Лесі Українки , Солотвинський ліцей –інтернат з румунською мовою навчання імені М. Емінеску , Середньоводянський ліцей імені академіка Василя Марини та Солотвинський  ліцей з румунською мовою навчання "СЛАТИНА ".

Ігри були дуже цікаві та  проходили в напруженій боротьби. Ще вболівальники додали  святковий настрій .                                                                                                                                                                           А підсумок змагань такий:

І- місце ліцей імені Лесі Українки

ІІ- місце ліцей СЛАТИНА

ІІІ- місце ліцей імені М.Емінеску

ІV- місце Середньоводянський ліцей ім. академіка В.Марини

Також низький уклін і велика шана усім воїнам ЗСУ, які надають можливість нашим дітям жити, вчитись і приймати участь у спортивних змаганнях.