УВАГА! В селищі Солотвино встановлено  нові дорожні знаки та замінили старі.

Дата: 01.05.2023 20:56

В селищі Солотвино працівники  комунального підприємства «ЕКО Солотвино» встановили  нові дорожні знаки та замінили старі.

Дорожні знаки селищна рада закупила  у зв’язку із тим,  що багато знаків по громаді були пошкодженими. Тому старі, пошкоджені часом та людьми  знаки замінили на нові, а також встановили нові знаки у визначених місцях, де раніше вони були відсутні.

Такі заходи сприяють покращенню безпеки та організації дорожнього руху як водіїв так і пішоходів.

Всі встановені  знаки  із жовтим окантуванням та неоновою підсвіткою. Так підвищується увага водіїв та покращується безпека руху в темну пору доби.

Надалі роботи по встановленю та заміни дорожніх знаків будуть проводиться в інших населених пунктах Солотвинської громади.

Просимо водіїв та пішоходів бути уважними та дотримуватисья правил дорожнього руху.