Результати фінальних змагань з футболу на честь воїнів ЗСУ серед юнаків 2010 та молодші

Дата: 25.04.2023 09:47

21 квітня 2023 року в с .Б.Церква  на стадіоні "ОБРЕЖА" були проведені  фінальні змагання з футболу серед юнаків 2010 року та молодші. До фіналу увійшли  команди Солотвинського ліцею ім. Лесі Українки , Солотвинський ліцей "Слатина", Середньоводянським ліцей ім. академіка Василя Маріни та Глибокопотіцька гімназія ім. «Ніци Гандик».

Ігри проходили в запеклій боротьбі ,  при дружній атмосфері та підтримки вболівальників. Були моменти радості а також і розчарування . Але кожна команда заслуговує на похвалу, всі команди гідно відстоювали честь свого закладу.

Міста розподілились наступним чином : 4-місце – Глибокопотіцька  гімназія ім. "Ніци Ганди", 3-місце- Середньоводянський ліцей ім. академіка Василя Маріни, 2- місце- Солотвинський ліцей ім. Лесі Українки, 1-місце - Солотвинський ліцей" Слатина" з румунською мовою навчанняю

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів в улюбленому виді спорту.

Дякуємо нашим збройним силам України ,які надають можливість нашим дітям жити, вчитись і приймати участь у спортивних змаганнях.