Рятувальники Центру Безпеки Громадян провели з дітьми практичні заняття з пожежної безпеки!

Дата: 06.04.2023 16:00

Рятувальники Центру Безпеки Громадян Солотвинської селищної ради провели з дітьми практичні заняття з пожежної безпеки!

Малюкам нагадали основні причини виникнення пожеж, наголосивши, що необережне поводження з вогнем, і тим паче ігри з ним, можуть призвести до справжнього лиха.

Фото без описуПотім діти із захопленням роздивлялися та слухали про функціональне призначення пожежних машин, вивчали їх будову, оснащення, приміряли бойовий одяг вогнеборців та фотографувалися на пам’ять.

Фото без описуФото без описуА також було продемонстровано роботу рятувальників при гасінні умовної пожежі.