В Солотвинській громаді ТРИВАЮТЬ ПЛАНОВІ РЕМОНТНІ РОБОТИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ

Дата: 03.03.2023 16:12

В Солотвинській громаді тривають роботи по заміні лінії електропередач та електричних стовпів.

Ці роботи спрямовані на забезпечення безперебійного розподілу електричної енергії споживачам Солотвинської  територіальної громади.

Зокрема, в селі Глибогкий Потік роботи ведуться на вулицях: Центральна, Вале Стримтури, Прихозел, Дялу Боулуй, Дялу Урсулуй, Бесеску, Малий Боуц, Великий Боуц, Дялу Динтре Вей, Стримтура. Роботи тривають.

В селі Нижня Апша  планові заміни всієї мережі разом з трансформаторами по вулицях:  Садова+ Фізкультурна, Вале Малулуй + Данілова, села Подішор - Вале Подішорулуй.

В селищі Солотвино було замінено повітряну  лінію електропередач та опор по вулиці Млинна,  на сьогодні тривають роботи по вулиці Тячівська-Спортивна.Фото без описуФото без описуФото без опису