Робота мобільного інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 03.03.2023 15:56

В Солотвинському ІРЦ наявний мобільний інклюзивно-ресурсний центр, який оснащений усім необхідним обладнанням для комплексної оцінки з визначення особливих освітніх потреб та діагностики за використанням психодіагностичних методик WISC-IV, LEITER-3, CONNERS-3, PEP-3, CASD, наявні трапи та підйомне обладнання для дітей з порушенням фізичного розвитку, наявність додаткового освітлення, шумо та теплоізоляції, наявне необхідне обладнання для проведення діагностики , що дозволяє зробити роботу ІРЦ значно мобільнішою-виїжджати та працювати з дітьми, які не мають можливості перебувати та навчатися в приміщенні ІРЦ або ж проживають у віддалених місцевостях; оперативно реагувати та вчасно надавати методичні та консультативні послуги; проводити комплексну оцінку та діагностику з визначення особливих освітніх потреб за місцем проживання; надавати додаткові психолого-педагогічні та корекційні послуги дітям з особливими освітніми потребами.

Сьогодні мобільний Ірц Солотвинської Селищної Ради з групою фахівців відвідали дітей з ООП в с. Топчино та провели з ними корекційно - розвиткові заняття , надали методичний супровід вчителям інклюзивного навчання в Топчинській гімназії « Васіле Александрі».