Концерт родини Шутко!

Дата: 28.02.2023 10:40

17 лютого в стінах Солотвинської мистецької школи відбувся неперевершений концерт музикантів-віртуозів – родини Шутко.

Відомий скрипаль Остап Шутко зі своїми не менш відомими синами піаністом Романом та скрипалем Назаром подарували слухачам феєрверк незабутніх вражень та яскравих емоцій!

Вибух енергії, драйву, поєднаний з іскрометною віртуозністю, талантом, витонченою елегантністю, неперевершеною технікою виконання та харизмою! Такі виступи надихають, додають оптимізму та віри у щасливе майбутнє!

Щиро вдячні родині Шутко за прекрасний вечір, за їх талант та моменти естетичного задоволення, які вони подарували своїм шанувальникам!

Частину зібраних коштів родина передасть на потреби ЗСУ.

Дякуємо відділу культури, начальнику Марії Влад за організацію цього чудового мироприємства!