ГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ №10

Дата: 20.01.2023 14:43

Фото без описуГІДРОЛОГІЧНЕ ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ №10 дата і час випуску: 20.01.2023 9:55:00

На р.Боржава-с.В.Ремети протягом дня 20 січня завершиться формування максимального рівня з незначним підвищенням, протягом 20-21 січня утримається високий рівень води на заплаві, з підтопленням сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком'яти, Боржавське, Луково, Білки, Квасово, автодороги Шаланки - В.Комяти (рівень небезпеки помаранчевий).

На р.Латориця-м.Чоп 20-21 січня продовжиться підвищення рівня води (над рівнем на 8 год 20 січня), утримання високого шару води на заплаві міждамбового простору з підтопленням автодороги місцевого значення с.М.Геєвці- с.Тисянка (рівень небезпеки жовтий).

На р.Тиса-м.Чоп протягом 20-23 січня продовжиться підвищення рівня води на 1.7-2.2 м, в межах корінних берегів, без негативних наслідків.