Центр безпеки громадян Солотвинської селищної ради отримав доступ до глобальної супутникової системи компанії SpaceX Starlink.

Дата: 29.12.2022 16:21
Кількість переглядів: 2082

Фото без описуЗавдяки якому ЦБГ матиме безперебійний доступ до супутникового інтернету та зв'язку.

Фото без описуТакож у разі перебоїв зі зв’язком станція буде роздавати Wi-Fi, тож кожен охочий зможе прийти і скористатися високошвидкісним бездротовим інтернетом. ( с.Н.Апша вул. Дібрівська 165/а)

Шановні мешканці у разі виникнення надзвичайної ситуації ( пожежа, повінь, аварії тощо). набирайте  за мобільним  телефоном або через месенджери ( viber Фото без опису , watshapФото без опису, telegram Фото без опису, signal Фото без опису)

+380-96-100-2-100

+380-97-100-2-100