16 днів проти насильства

Дата: 30.11.2022 10:06

25 листопада 2022 року у Солотвинській селищній територіальній громаді розпочалося проведення заходів в рамках Всеукраїнської кампанії ''16 днів проти насильства''. За участю керівництва управління освіти, молоді та спорту Солотвинської селищної ради, начальника служби у справах дітей, директора КЗ Центр надання соціальних послуг та поліцеських офіцерів громади проведено в загальноосвітніх школах Солотвинської громади відкритий урок на теми: Я маю право жити без насильство, Зупини насильство, Не будь байдужим та Здоров`я - найбільша цінність у житті.

Акція «16 днів проти насильства» триває щороку для обізнаності суспільства і створення соціального простору, вільного від насильства.

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН 1999 року, але відзначати його почали з 1981 року – як пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.