Актуальна інформація від Закарпаттяобленерго щодо погодинних відключень електроенергії на 27 листопада в Солотвинській громаді

Дата: 27.11.2022 09:46

ПрАТ Закарпаттяобленерго  опублікували графік  погодинних  відключень  на 27 листопада . Детально можна ознайомитися за посиланням  https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/schedule/

Нижче можете ознайомитися з витягом з графіка погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 27 листопада 2022р

Графіки вводять тоді, коли в об’єднаній енергетичній системі України присутній суттєвий дефіцит потужності та необхідно оперативно зменшити навантаження на енергосистему.

Наголошуємо, що СЕЛИЩНА РАДА НЕ СКЛАДАЄ ДАНІ ГРАФІКИ ТА НЕ ЗДІЙСНЮЄ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

За інформацією обленерго, якщо на вашій лінії відсутнє електропостачання більше 5 годин це може означити, що на вашій лінії застосували аварійне  відключення.

Як інформує Закарпаттяобленерго: На жаль, через недотримання рекомендованих заходів з обмеження споживання електроенергії споживачами області, дефіцит потужності зростає. Тому тривалість відключення та кількість відключених населених пунктів до вечірнього максимуму зростає та унеможливлює заходи з чергування вимкнень згідно з оприлюдненими на сайті термінами/часовими межами.

Пріоритетними об’єктами критичної інфраструктури, для яких заходи з відключення не застосовуються, є лікувальні заклади, об’єкти транспортної інфраструктури, телекомунікаційні об’єкти зв’язку, військові об’єкти, об’єкти ДСНС, спеціалізовані заклади та інші супутні об’єкти, які задіяні в схемі живлення об’єктів критичної інфраструктури. Додатково відзначимо, що є низка ліній елетропередавання 6-10 кВ, які не підлягають обмеженою через їхнє застосування в системній автоматиці захисту об’єднаної енергосистеми України, 1 черга АЧР (автоматичного частотного розвантаження).

ЗАКАРПАТОБЛЕНЕРГО ЗВЕРТАЄТЬСя до всіх споживачів : "Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу на те, що при недотриманні граничних величин за розпорядженням чергового диспетчера РДЦ НЕК «Укренерго» може бути застосований Спеціальний графік аварійних відключень зі знеструмленням районів області на значний термін! Тому товариство зробить все можливе для дотримання оприлюднених на сайті термінів та переліку вимкнених населених пунктів при дотриманні споживачами заходів з обмеження та ефективного використання електричної енергії та дотримання доведених граничних величин."

Джерело інформації:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0248ZasNe6fn1srV3dw3jrWDvGkweS1C8qCFKbCdhjvy6AWuvExBfwy1w53mNUCsywl&id=100064118347713

Тримаємо енергетичний фронт, переможемо!🇺🇦