Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 24 листопада 2022р

Дата: 23.11.2022 18:26

Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 21 листопада 2022р

Графіки вводять тоді, коли в об’єднаній енергетичній системі України присутній суттєвий дефіцит потужності та необхідно оперативно зменшити навантаження на енергосистему.

Шановні споживачі! Ми вкотре звертаємося до вас з проханням розумно і виважено ставитися до використання електроенергії, обмежити її споживання в час пікових навантажень. Зберігаємо спокій, працюємо і тримаємо енергетичний фронт – кожен на своєму місці!

Примітка: час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні, повітряних тривог та завдань диспетчерів НЕК «Укренерго».