ОГОЛОШЕННЯ про відкритий конкурс з вибору керуючої компанії Індустріального парку «МАРАМУРЕШ»

Дата: 25.10.2022 10:32

про відкритий конкурс з вибору керуючої компанії

Індустріального парку «МАРАМУРЕШ»

Солотвинська селищна рада оголошує конкурс з вибору керуючої компанії Індустріального парку «МАРАМУРЕШ» (далі - Конкурс).

Відповідне оголошення розміщено на офіційному вебсайті Солотвинської селищної ради https://solotvino-rada.gov.ua/.

Ініціатор створення Індустріального парку – Солотвинська селищна рада.

Концепція Індустріального парку додається до конкурсної документації та видається учасникам Конкурсу за письмовим запитом (електронний варіант Концепції опубліковано на вебсайті).

Детальні умови Конкурсу опубліковано на вебсайті.

Земельна ділянка, на якій створено Індустріальний парк:

Загальна площа: 33,2063га.

Кадастровий номер: 2123681000:06:001:0250.

адреса: ур. Грінзь, , с.Біла Церква, Тячівський район, Закарпатська обл., Україна.

Об’єкти, розміщені на земельній ділянці: територія Індустріального парку вільна від забудов.

Строк, на який створено Індустріальний парк: 30 років.

Орган, до якого слід звертатися за додатковою інформацією: - Солотвинська селищна рада (смт.Солотвино, вул.Харківська, буд. 1, ІІ-ий поверх, каб. 5, 90575, моб.тел.067-301-47-30, e-mail: sr@solotvino-rada.gov.ua.

Розмір реєстраційного внеску - 17 000 (сімнадцять тисяч) грн.

Реквізити для сплати реєстраційного внеску опубліковано на вебсайті.

Прийом документів здійснюється на протязі місячного терміну з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу, включно до 25 листопада 2022 року

Селищний голова                                                                       Василь ЙОВДІЙ

Рішення Солотвинської селищної ради

від 20 вересня №2047