Виставка живопису та кераміки викладача Яни Микутри!!

Дата: 20.10.2022 15:34

14 жовтня-свято Покрови Пресвятої Богородиці,в цей значний день,ми були присутніми та приймали участь на виставці нашої колеги,викладача нашої школи,художниці Яна Микутра.Виставка радо прийняла гостей в місті Сігет (Румунія) в залі Радіо Сігет.Художниця дала назву цій виставці ЕВОЛЮЦІЯ- еволюція від вчителя до учня.На цій виставці крім робіт самої художниці були представлені і роботи учнів нашої школи Змикало Єлізавети,Беля Марина,Борка Марія.Також учениці нашої школи відкрили експозицію хореографічним номером під час якого подарували присутнім гостям букети квітів,далі солістка Гузов Анастасія виконала пісню «Голуб миру»,а ансамбль дівчат виконав пісню.На святі були запрошені поважні гості з Румунії та України.Бажаєм Яні Юріївні наснаги,творчих взлетів і багато,багато нових ідей і творчих здійснень — з користувачем Maria Lavriuk Vlad в Sighetu Marmatiei.