Щодо реалізації проєкту Єдина Україна- ІІІ

Дата: 05.10.2022 09:35

Відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України разом з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі реалізують проект «Єдина Україна». Даний проект спрямований на внутрішньо-переміщене населення країни, населення яке прагне усвідомити основні цінності існування української нації. Під час проведення проекту планується реалізувати 14-денний онлайн-захід, програма якого містить лекційні заняття, тренінги, інші форми взаємодії.

Проект має на меті також підвищити рівень знань з історії, української мови, музики, народних традицій, що в комплексі спрямовані на усвідомлення особливостей української культури та формування національно-патріотичних суджень, а в довгостроковій перспективі сприятиме формуванню української громадянської ідентичності кожного.

Проведення акції планується з 17 по 30 жовтня 2022 року через безкоштовні просвітницькі леккції в онлайн режимі.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/39Mn2sb