День Незалежності України 2022 рік!

Дата: 24.08.2022 22:31

Фото без описуЦього року 2022 День Незалежності був особливим та насиченим подіями!

Солотвинський селищний  голова Василь Михайлович Йовдій відкрив 2 заклади ЗДО "Albinu?a" у с.Нижня Апша та Інклюзивно -ресурсний центр в  смт Солотвино.

Демонстрував новий рентген апарат, підписав Меморандум про співпрацю з Благодійним фондом "АМАР" засновником якого є  Баронеса Емма Ніколсон, яка є членом Палати Лордів у Великобританії .

На святі були присутні ще багато гостей з сусідньої Румунії. Ми всім дуже вдячні за візит!!

У цей важкий час для нас, дуже не легко, але все-таки потрібно думати про наше майбутнє. Солотвинський  голова не здається та разом зі своєю командою робить усе для того, щоб наші діти мали можливість жити, виховуватися та вчитись у хороших умовах.

Бережи Боже кожного, хто захищає нашу країну!!

Слава Україні!!! Героям слава! Перемога за нами!!!