Вело- тур селами Солотвинської ТГ!

Дата: 23.08.2022 17:58

Вело-тур до Дня державного Прапора України у Солотвинській громаді відзначили не звично. Декілька дітей та дорослих виявили бажання відвідати усі села нашої громади на велосипедах. Тобто і сили свої випробувати і пронести український прапор всіма населеними пунктами .

Сказати, що це було класно ,то нічого не сказати. Старт був біля Солотвинської селищної ради потім ми направились у село Нижня Апша , Топчино, Глибокий Потік, Середнє Водяне, Біла Церква і знову повернулись у Солотвино , де на учасників туру чекав накритий стіл.

По дорозі ми зупинялись та робили фото біля кожної адмінбудівлі старостинського округу, заїхали на відпочинкове місце, де дітки  покупались, випробували  тарзанку, яка звисала над озером. Зайшли у Нижньоапшанську публічну  бібліотеку де відпочили та почитали пресу, а ще  любувались неймовірними краєвидами.

Всю дорогу нас супроводжувала рятувальна машина Центру Безпеки громадян та офіцери поліції громади.

Тур вдався на славу, пан Карл Карлович Токар розважав нас смішними розповідями.

Фото звіт за посиланням: https://solotvyno.osv.org.ua/news/1661518326/