Примірний алгоритм дій населення Закарпатської області за сигналами оповіщення цивільного захисту "Увага всім", "Повітряна тривога"

Дата: 03.08.2022 10:49

З метою підвищення обізнаності населення з питань цивільного захисту Закарпатська обласна військова адміністрація розробила примірний алгоритм

Додатково інформуємо про рекомендації щодо дій населення в умовах надзвичайної ситуацій воєнного характеру та рекомендації населенню на випадок виникнення надзвичайних ситуацій або початку бойових дій (війни) у брошурі під назвою „У разі надзвичайної ситуації або війни”, розміщено у вільному доступі за посиланням Брошура “У разі надзвичайної ситуації або війни”.