Вітаємо з ювілеєм начальника управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Дудла Любов Юріївну!

Дата: 20.07.2022 08:13

Сьогодні ми вітаємо Дудлу Любов Юріївну начальницю управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради– нашу ювілярку, прекрасного працівника, колегу, вірну подругу і дивовижну жінку. Пройдено значний відрізок життя, в якій було все – і радість удачі і образа розчарувань. Але, не дивлячись ні на що, Ви зуміли дійти до великої красивої дати. І в Ваші золоті п’ятдесят ми бажаємо Вам, щоб у Вашому житті було якомога більше світлих днів, щоб поруч з Вами завжди знаходилися люблячі і гідні люди. Ми впевнені в тому, що Ваші чарівність, професіоналізм і наполегливість в досягненні поставлених цілей і далі будуть приносити Вам заслужені перемоги. Здоров’я, щастя і всіх благ Вам, З днем народження!

З повагою селищний голова Василь Йовдій та колектив Солотвинської селищної ради!