Єдина фандрейзингова платформа «UNITED 24» для збору пожертв на підтримку України

Дата: 28.06.2022 15:28

У межах національної платформи «UNITED 24» створено «єдине вікно» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

«UNITED 24» – ініціатива Президента України Володимира Зеленського.

На зібрані кошти Міністерство охорони здоров?я вже закупило апарати ШВЛ для лікарень, а також займається покупкою рентген апаратів. Міністерство оборони закупили за гроші, які були пожертвувані через «UNITED 24», велику партію бронежилетів і форми для наших захисників.

Детальніше ознайомитися з платформою «UNITED 24» можна за посиланням.