Дата: 15.06.2022 13:35

Громадська організація «Простір молоді» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) реалізовує проєкт «Молодіжні інтеграційні центри Захід», що передбачає створення мережі центрів інтеграції внутрішньо переміщеної молоді в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях з метою зміцнення згуртованості, національної солідарності, зменшення вразливості внутрішньо переміщеної молоді.

В рамках проєкту «Молодіжні інтеграційні центри Захід», ми плануємо проведення інтеграційних, комунікаційних, консультаційних та освітніх заходів для молоді з числа вимушено переселених осіб, а також місцеві ініціативи, спрямовані на заохочення молодіжних лідерів до співпраці у спільних заходах.

Додаткові можливості від Молодіжного інтеграційного центру

- Допомога в проведенні 5 локальних ініціатив для місцевої та внутрішньо переміщеної молоді.

- Реалізації 3 міні-проєктів.

- Проведенні 1 літнього табору (серпень, 2022).

Основна мета - зміцнення згуртованості та національної єдності шляхом зменшення вразливості внутрішньо переміщеної молоді та її  інтеграції в приймаючі громади