День захисту дітей для внутрішньо переміщених діточок які мешкають в комунальних закладах Солотвинської селищної ради

Дата: 01.06.2022 14:49

31 травня 2022 року в приміщенні  розміщення внутрішньо переміщених осіб в селищі Солотвино провели захід до міжнародного захисту дітей, який традиційно святкують в перший день літа.

Для діточок, які там проживають влаштували спражнє свято,  для них виступили вихованці Солотвинської школи мистецтв, фолькльорний  ансамбль "Сперанца", Олівія Волощук та маленькі гості з Румунії, та не обішлось і без дискотеки для найменших.

Напрікінці всі присутні діточки отримали маленьки подарунки.

Діти – це наше щастя, але водночас і величезна відповідальність. Їхня доля та майбутнє в цілому залежить від нас! Бережіть дітей, адже вони наше продовження!

Фото без описуФото без описуФото без опису