З Днем вишиванки 2022!

Дата: 19.05.2022 17:19

З Днем вишиванки 2022!

Цей день присвячений гордості нашого народу - українській вишиванці.

Щороку третього четверга травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Свято, покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Вишиванка – символ віри, надії, любові та нескореності українців.

Українська вишита сорочка – обов’язковий елемент традиційного строю. Вишиванка є не лише високомистецьким витвором, а й невід’ємною складовою сучасної української ідентичності.

Сьогодні працівники Солотвинської селищної ради вдягнені в традиційні вишиванки завітали до міжнародного автомобільного пункту пропуску Солотвино де провели спільну зустріч з консулом Румунії в Солотвині Флоріном Граціаном Пирву, митниками та прикордониками для вшанування цього дня. Також на мості який  з'єднує Україну з Румунією перші особи зустрілись з представниками румунської митниці в знак підтримки та солідарності до нашої України.

Сьогодні ми сміливо одягаємо наш захист – наші вишиванки, і пам'ятаємо – Україна переможе! Зі святом, друзі! Вишиванка – наш оберіг від зла! Давайте одягати їх частіше!

Слава Україні!

Вишиванка- духовна броня українців!

Україна - броня світу!