Про охорону водних біоресурсів на період весняно-літнього нересту риби

Дата: 27.04.2022 09:04

Про охорону водних біоресурсів

на період весняно-літнього нересту риби

На виконання розпорядження Закарпатської обласної військової адміністрації від 20.04.2022 року № 138 “Про проведення заходів з охорони водних біоресурсів на період весняно-літнього нересту риби” інформуємо мешканців територіальної громади та зацікавлені підприємства, установи, організації про недопущення порушення встановлених законодавством обмежень у період масового розмноження диких тварин з 20 квітня до 20 червня поточного року. Забороняється здійснення діяльності, що може призвести до забруднення водойм, іншого негативного впливу на середовище існування, міграції та нересту риби.

Звертаємо увагу щодо необхідності дотримання природоохоронних заходів під час проведення господарської діяльності на рибогосподарських водоймах, в їх руслах та прибережній смузі.