Увага комендантська година!

Дата: 23.04.2022 12:43

Увага всім!

Згідно рішення Головнокомандуючого та Ради оборони Області на території Закарпатської області та району від сьогодні Введено Комендантську годину від 23:00-5:00 к.ч з 23 квітня по 24 квітня.

Відповідальність за порушення комендантської години

За відмову від виконання законного розпорядження або вимоги патруля передбачено штраф, громадські чи виправні роботи або адміністративний арешт до 15 діб.

Якщо порушник вчиняє опір – йому загрожує штраф від 17 000 до 34 000 грн або позбавлення волі до 5 років. Зверніть увагу! Поширення неправдивих чуток, які можуть спричинити паніку серед населення або порушення громадського порядку, карається штрафом або виправними роботами.

Зберігайте спокій, витримку, вірте в нашу армію та дбайте про інформаційну гігієну!