Верба- символ життя та пробудження

Дата: 17.04.2022 16:16

Сьогодні коли  вірники східного обряду святкують Вербну неділю а вірники західного обряду святкують світле Воскресіння в селищному парку Солотвина відбувся захід присвячений  християнським святам для   підтримки нашої України в цей складний воєнний час.

Головною метою цього заходу є  щоб присутні переселенці, які проживають в Солотвинській громаді відчули дух  та  маленьку радість цих пасхальних свят в  цей важкий час .

Атмосфера, яка відчувалсь під час виконання патріотичних пісень які сьогодні стали найактуальніші по всієму  світі згуртовує всіх та  надає віри в нашу перемогу, бо ми єдині і непереможні!

В кінці заходу всі присутні отримали смачні пасхальні смаколики і освячені гілочки  верби!

Дякуємо організаторам даного заходу Солотвинському ЗЗСО №!

СЛАВА УКРАЇНІ!