До відома внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території Солотвинської громади!

Дата: 04.04.2022 12:37

Для отримання статусу внутрішньо переміщеної особи ( довідки ВПО) та оформлення грошової допомоги потрібно звернутися за місцем свого тимчасового перебування:

⇒     особисто  подати заяву встановленого взірця    ( зразок для заповнення

⇒     отримати довідку про те, що вас поставлено на облік ВПО

⇒    особисто подати заяву встановленого взірця  щоб отримати допомогу на проживання   ( зразок для заповнення )

Памятка для внутрішньо переміщених осіб у разі зміни місця перебування

Особи, які тимчасово перебувають в населених пунктах Солотвинської громади звертаються:

• до  старост сіл населених пунктів  Солотвинської громади:

с. Нижня Апша – Борка Олександр Юрійович  с. Нижня Апша вул. Дібрівська №121;

с. Середнє Водяне – Шовак Олена Іванівна с. Середнє Водяне вул. Дечебал №2

с. Глибокий Потік -  Крец Дореліу Юрійович с. Глибокий Потік вул. Центральна 90;

с. Топчино -  Йовдій Ганна Юріївна с. Топчино вул. Центральна 304.

Особи, які перебувають на території смт.Солотвино

- до Солотвинської селищної  ради  - Управління соціального захисту населення та захисту прав дітей за адресою: смт.Солотвино, вул. Харківська 1., каб № 2.

-  до Центру надання адміністративних послуг за адресою: с. Біла Церква вул. Марамуреська 102.

З собою необхідно  мати:

• паспорт,
  • свідоцтво про народження дітей,
  • Ідентифікаційний код ,
  • довідку про відкриття рахунку в АТ «Ощадбанк»(ОБОВ'ЯЗКОВО!!!)   або  в іншому банку  з кодом IBAN.
  • та всі наявні пільгові документи.

Допомога переселенцям 2022

Внутрішньо переміщеним особам, які через війну Росії проти України були змушені покинути свої домівки, передбачена допомога на проживання від держави. Як її отримати.

Як повідомляють на Урядовому порталі, люди, які були змушені покинути свої домівки через вторгнення Росії до України та переїхати в західні регіони, можуть отримати допомогу на проживання. На яку суму можна розраховувати?

1. На кожну дитину чи людину з інвалідністю - 3000 гривні.
  2. На кожну іншу людину - 2000 гривні.

Допомога переселенцям 2022: як здійснюється виплата коштів?

Щомісяця, починаючи з місяця звернення, на ваш банківський рахунок буде приходити допомога на проживання. Тим, хто подасть заяву до 14 квітня, також зарахують виплати за березень 2022 року. Виплати будуть тривати весь період діє воєнного стану + 1 місяць після його завершення.

Допомога переселенцям 2022 року не буде включена до сукупного доходу сім'ї. Тобто всі інші види соціальних допомог, які ви отримували раніше, будуть виплачуватися також. Допомога на проживання не оподатковується.