ОТР банк інформує отримувачів соціальних виплат!

Дата: 19.02.2022 12:49

Шановні жителі Солотвинської ТГ!

Повідомляємо Вам про те, що АТ «ОТП Банк» підписав договір з Тячівським УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТЯЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, відповідно до якого Банк виконує функції виплати грошової допомоги на умовах, визначених Порядком виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1596 (надалі – Порядок № 1596), за місцем проживання одержувачів грошових виплат, що фінансуються Управлінням за рахунок відповідних бюджетів.

Виплата грошової допомоги здійснюється шляхом її зарахування на поточні рахунки одержувачів у Банку.

Це означає, що з 01.02.2022 Ви маєте можливість оформити пенсійну або соціальну картку у OTP BANK і отримати наступні переваги:

1. Безкоштовне виготовлення та обслуговування картки;
  2. Безкоштовне зняття пенсії або грошової допомоги у будь-якому банкоматі на території України (У Н.Апші, Сер. Водяне та у Солотвино вже працюють банкомати ОТП Банку);
  3. Безкоштовне SMS-інформування.

Як ОФОРМИТИ ПЕНСІЙНУ або СОЦІАЛЬНУ КАРТКУ:

Телефонуєте нашим співробітникам за номерами:

+38095 922 79 42 або +38067 310 80 50, які Вам все розкажуть та допоможуть.

Нікуди не потрібно ходити. Ми все зробимо за ВАС