Центр безпеки Солотвинської громади на Закарпатті як приклад для наслідування

Дата: 14.02.2022 14:53

Центр безпеки Солотвинської громади на Закарпатті як приклад для наслідування

Їх номери телефонів знають усі мешканці Солотвинської територіальної громади. І тепер, у разі пожежі чи іншої небезпеки, одразу ж телефонують не на лінію 101, а до Центру безпеки. За пів року його існування пожежні-рятувальники здійснили 34 виїзди. Виклики, на які залучаються фахівці цього місцевого пожежно-рятувального підрозділу, вкрай різні – від гасіння пожеж до розчистки від снігу автошляхів.

Тут несуть чергування 16 чоловік та 6 одиниць техніки, від пожежних машин до автомобілів підвищеної прохідності, що обладнані мотопомпами чи снігоочисним обладнанням.

Цей пожежно-рятувальний підрозділ може бути прикладом для інших громад, адже створення подібних формувань є особливо актуальним у населених пунктах, що віддалені від державних пожежно-рятувальних підрозділів, а значить недостатньо захищені від вогню.

Джерело: https://www.facebook.com/100064736946785/posts/314405377394025/?d=n