ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 31.12.2021 14:59

Шановні жителі Солотвинської громади!

Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят. Водночас ми прискіпливо оцінюємо, з точки зору, реалізації запланованого прожитого року, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма – швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для країни, громади та для кожного з нас подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Незважаючи на певні складнощі, в нашій громаді, за минулий рік, зроблено чимало для того, щоб її мешканцям жилося ще зручніше і затишніше.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих.

Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться.

Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2021 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов, здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день Нового 2022 року наповниться добром і щастям!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Селищний голова                           Василь ЙОВДІЙ