Можливість навчатися особам з інвалідністю в  Навчально-реабілітаційному закладі вищої освіти „Кам’янець-Подільський державний інститут”

Дата: 30.11.2021 17:24

До уваги осіб з інвалідністю (діти з інвалідністю, особи з інвалідністю І-ІІІ груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю внаслідок війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС)  можуть навчатися в  Навчально-реабілітаційному закладі вищої освіти „Кам’янець-Подільський державний інститут”

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти „Кам’янець-Подільський державний інститут” є навчальним закладом фахової перед- вищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями „Облік і оподаткування”, „Економіка”, „Економічна кібернетика”, „Комп’ютерні науки”, „Фінанси, банківська справа та страхування”, „Соціальна робота”, та   „Психологія” на основі базової загальної середньої освіти (9 клас) повної загальної середньої освіти (11 клас), диплому кваліфікованого робітника.

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа                    маломобільної групи населення.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі, а також про можливості пільгового навчання та реалізації права на безкоштовну освіту осіб з інвалідністю та вищевказаних категорій населення.

Контактна особа: Комарніцька Оксана Миколаївна  +380966887480.