Обласний семінар -практикум !

Дата: 23.11.2021 09:17

19 листопада на базі Солотвинської дитячої школи мистецтв було проведено обласний семінар-практикум відділу ''Вокально-хорові дисципліни '' на тему ''Робота з дитячим голосом в період мутації. ''Принципи підбору та інтерпретації регіонального репертуару у класі сольного (народного) співу''. Відкритий урок для викладачів Тячівського та Рахівського районів провела викладач по класу вокалу та бандури Влад Марія Василівна. Також було зачитано методичну доповідь на дану тему викладачем Дан Жеоржетою Юріївною.

Консультант Маркевич Софія Вікторівна - викладач КЗ ''Ужгородський музичний фаховий коледж ім. Д.Задора'' ЗОР зазначила, що урок було проведено на високопрофесійному рівні і , в свою чергу, провела невеликий майстер- клас.

Наприкінці заходу учні та викладачі школи мистецтв порадували присутніх цікавим концертом, де представили народні пісні української, угорської та румунської національностей, що проживають на території Солотвинської ТГ.

Адміністрація школи висловлює вдячність за професійну роботу та підготовку до заходу обласного рівня викладачу

Джерело: http://solotvyno.osv.org.ua/news/1637581814/