Вітаємо з днем народження начальницю відділу міжнародного співробітництва та туризму Штефан Діану Василівну!

Дата: 28.11.2021 07:26

28 листопада святкує свій день народження начальниця відділу Міжнародного співробітництва та  туризму Штефан Діана Василівна!

Шановна Діано Василівно!

Прийміть найкращі побажання в свій День Народження. Нехай Ваше життя тече, як повна ріка, нехай приємні новини роблять його кращим. Міцного здоров'я! Бажаємо, щоб справи завжди йшли добре, успіх був легким і красивим, щоб високими були не тільки підсумки роботи, але і зарплата, щоб з серця виходило сяйво любові, а душа виливала щастя і ніжність!Нехай збудеться все те, про що Ви мрієте! Всіх благ Вам, мирного неба над головою, достатку і благополуччя. Сонячної Вам сімейної погоди, удачі у всіх починаннях. Нехай Ваше життя буде довгим і казковим, нехай все у Вас ладиться.

Солотвинський селищний голова Василь Йовдій

Колектив Солотвинської селищної ради!