З днем української писемності та мови та з Днем працівників культури!

Дата: 09.11.2021 10:42

Щорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності.

Традиційно у цей день проводиться радіодиктант національної єдності. Всі охочі можуть приєднатися до його написання та перевірити, наскільки добре вони знають українську мову.

Українська мова – це скарб, який передавався з покоління в покоління. В піснях та легендах наші предки поширювали її від роду до роду. Щиросердечно вітаємо вас зі святом – Днем української писемності та мови. Вона, як величний Дніпро, увібрала крапельки, струмочки, потічки слів, приказок, думок, текстів, живого спілкування.

Вітаємо вас зі святом! Бажаємо всім щастя, добра, духовного збагачення, нових звершень та здійснення мрій!

Також в цей день відзначають День працівників культури.

Шановні працівники культури, вітаємо вас із професійним святом, бажаємо вам творчої наснаги, польоту думок та фантазій, успішної реалізації нових проектів. Нехай будуть здорові та щасливі ваші близькі, а у ваших сім'ях панує гармонія та любов!

Солотвинський селищний голова Василь Йовдій!