Українці, які мають паспорт-книжечку тепер можуть згенерувати міжнародний COVID-сертифікат в застосунку Дія

Дата: 08.11.2021 10:27

Міжнародний COVID-сертифікат в застосунку Дія тепер можна отримати без біометричного паспорта та ID-картки

Українці, які мають паспорт-книжечку зможуть згенерувати міжнародний COVID-сертифікатами у застосунку Дія. Але при цьому паспорт-книжечка у застосунку Дія відображатися не буде.

Як згенерувати міжнародний COVID-сертифікат у Дії
Авторизуйтесь у застосунку через BankID
Натисніть "Послуги" та виберіть пункт "COVID-сертифікати" — "Отримати сертифікат"

Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.

Згенерувати без ID-картки або біометричного закордонного паспорта, можна буде лише міжнародний COVID-сертифікат.

????Наша команда працює цілодобово, щоб кожен українець міг згенерувати COVID-сертифікат в Дії та подорожувати з ним без перешкод.

Проєкт реалізований Мінцифрою спільно з МОЗ України, НСЗУ та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проєкту EU4DigitalUA і Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.