Вітаємо з днем народження Ботош Василя Михайловича депутата 8 скликання Солотвинської селищної ради!

Дата: 27.11.2021 09:27

27 листопада святкує свій день народження депутат Солотвинської селищної ради 8 скликання Ботош Василь Михайлович!

Шановний Василь Михайлович!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на як на сільськогосподарській, так і на депутатській ниві. Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

Солотвинський селищний голова Василь Йовдій

Депутатський корпус 8 скликання Солотвинської селищної ради!