«Розкриття туристичного потенціалу України»

Дата: 28.10.2021 15:37

Державне агентство розвитку туризму України як центральний орган виконавчої влади, який  реалізує державну політику у сфері туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів), повідомляє про наступне.

ДАРТ на виконання пункту 36 Плану заходів ДАРТ за бюджетною програмою 3106020 «Розкриття туристичного потенціалу України» планує провести ряд профільних комісій щодо розвитку туризму, учасниками яких стануть представники органів державної влади, ОМС та профільних організацій.

Надається форма для реєстрації усім підприємствам, установам та організаціям Солотвинської територіальної громади, які проводять активну  діяльність  у сфері туризму, виявляють ініціативи щодо консолідації індустрії та всіляко сприяють розвитку туристичної галузі.

Форма для заповнення: https://forms.gle/rD1zRe26LrdmmjqR6