Важлива інформація щодо можливості вакцинації в Солотвинській громаді

Дата: 27.10.2021 15:03

У четвер 28.10.2021 року на території Солотвинської ТГ, а саме в с. Середнє Водяне та с. Біла Церква в приміщенні амбулаторії, будуть працювати 2 мобільні бригади по вакцинації населення.

Бережіть одне одного! «Епідситуація в районі дуже складна. Попри це наголошую, що вакцинація повинна бути безпечною. Аби уникнути таких черг, які зараз спостерігаємо в Львові ,Чернівцях, Одесі, Запоріжжі чи Херсоні, не зволікайте з імунізацією», «Вакцинація – єдиний спосіб захиститися від негативних наслідків інфікування COVID-19 та обмежень, що пов’язані з пандемією» Повідомив Голова Тячівської РДА Тімур Аверін

Також нагадуємо, що в Солотвинській громаді можна щоденно вакцинуватися в Нижньо-Апшанській амбулаторії за адресою: с.Н.Апша вул. Дібрівська 165/А , тел: 0974644166 та в  Солотвинській амбулаторії за адресою: смт.Солотвино вул. Борканюка, 2.