До уваги суб'єктів господарювання у сфері розробки містобудівної документації

Дата: 25.10.2021 09:10

Шановні мешканці Солотвинської територіальної громади та суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність у сфері  розробки містобудівної документації ( Детальні плани території, будівельні паспорти, тощо)

Солотвинська селищна рада при наданні рішень про  відведення земельних  ділянок для містобудівних потреб на конкуретній основі повинна визначити розробника містобудівної документації.

З цією метою просимо надіслати свої цінові пропозиції та наявність відповідних дозволів по кожному виду документації.

Чекаємо на Ваші пропозиції на електронну адресу: solotvino.rada@gmail.com,  та за адресою: смт.Солотвино вул. Харківська 1.