Змінюємось разом з проєктом «Синергія»

Дата: 25.10.2021 09:00

Синергія

— діджитал-проєкт про навички 21 століття для молоді, батьків, вчителів та громадських активістів

Місія Klitschko Foundation — допомогти підліткам і всім, хто сприяє їхньому розвитку, здобути сучасні навички, які стануть корисними у житті, кар'єрі та зробити навчання максимально цікавим та зручним. Проєкт «Синергія» є логічним втіленням нашої мети у життя! Саме з нього для учасників почнеться знайомство з платформою Impactum та шлях у пошуку своїх сильних сторін.

Участь у проєкті  "СИНЕРГІЯ" відкриває тобі:

• — розуміння своїх сильних сторін та власний ресурс для самореалізації
  • — можливість створити свій план розвитку на базі актуальних навичок
  • — інструменти для пошуку нових ідей, керування проєктами, створення команди, критичного мислення та ефективної комунікації
  • — найголовніше — лідерський потенціал, який допоможе втілювати зміни: особисті, локальні, глобальні
  • І це далеко не весь перелік! Синергія — це діджитал-проєкт, пригода, квест, пошук своїх можливостей через знання.

17 модулів про проєктний менеджмент, креативність, медіаграмотність, лідерство, гнучкість та багато інших актуальних навичок 21 століття. У програмі є універсальні теми та адаптивні модулі для кожної аудиторії окремо.

Ознайомитись з програмою

Старт проєкту: Вже цієї миті

Тривалість: до 31 грудня 2021 року

Програма: 8 годин навчального матеріалу

Дати наступних сесій проєкту:

у 2022 році

Світ змінився, долучайся до змін і ти!
Реєструйся на платформі та одразу зараховуйся на проєкті:

Зареєструватись

Джерело: https://impactum.world/#synergy