ПИТАННЯ для складання іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Солотвинської селищної ради

Дата: 11.10.2021 14:11

ПИТАННЯ

для складання іспиту кандидатів

на заміщення вакантної посади

1. Законодавство у сфері містобудівної діяльності.
  2. Планування і забудова територій.
  3. Визначення термінів (будівництво, генеральна схема планування території України, генеральний план населеного пункту, детальний план території, замовник,  інженер-консультант, інженер-консультант, лінії регулювання забудови).
  4. Визначення термінів (містобудівна документація, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки (далі - містобудівні умови та обмеження), план зонування території (зонінг), приміська зона, проектна документація, схеми планування території на регіональному рівні, територія, червоні лінії, засоби безперешкодного доступу до об’єктів, маломобільні групи населення).
  5. Об’єкти та суб’єкти містобудування.
  6. Органи, що здійснюють управління у сфері містобудівної діяльності, архітектурно-будівельного контролю та нагляду.
  7. Містобудування. Головні напрями містобудівної діяльності.
  8.  Основні вимоги до містобудівної діяльності. Законодавство України про містобудування.
  9.  Визначення основних термінів (архітектурна діяльність, об'єкти архітектурної діяльності (об'єкти архітектури), суб'єкти архітектурної діяльності, архітектурне рішення).
  10.  Визначення основних термінів (проект,  завдання на проектування, погодження проекту,  експертиза, замовник, інжинірингова діяльність у сфері будівництва (інжиніринг), архітектор (інженер), технічний нагляд, саморегулівні організації у сфері архітектурної діяльності).
  11. Архітектурні та містобудівні конкурси.
  12. Розроблення та затвердження проекту об'єкта архітектури.
  13. Державний архітектурно-будівельний контроль та нагляд. Авторський та технічний нагляди.
  14. Уповноважені органи містобудування та архітектури.
  15. Головні архітектори.