«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Обмеження, що діють в «помаранчевій» зоні.

Дата: 07.10.2021 10:19

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ  ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР  ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

вул.Дібрівська,121, с.Нижня Апша, 90571, код ЄРДПОУ 44078139,

e-mail:сpsmdsolotvino@gmail.com

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Обмеження, що діють в «помаранчевій» зоні.

"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до "червоної" зони. Обмеження лишаються ті самі,що при жовтій зоні:

• Дотримуватись маскового режиму;
  • Дотримуватись фізичної дистанції у 1,5 м;
  • Проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території,
  • Заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць,
  • Заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів,
  • Обмеження по часу роботи закладів відсутні.

На "помаранчевому" рівні епідемічної небезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові обмеження.