Солотвинська селищна рада уклала угоду щодо розроблення Концепції Індустріального парку!

Дата: 04.10.2021 10:26
Кількість переглядів: 2007

Солотвинська селищна рада в ході проведення тендеру  уклала угоду з ТОВ "ІНДАСТРІАЛ МЕНЕДЖМЕНТ КОМПАНІЇ" на консультативні послуги з розробки концепції індустріального парку.

30 вересня відбулась перша робоча зустріч з розробником Валерієм Кирилко, де обговорили основні  завдання  для розробника, а саме:

- Відповідність діялнки та наміру створення ІП Закону "Про індустріальні парки";

- Аналіз транспортної доступності та дорожнього сполучення;

- Аналіз топографічних та геологічних умов діялнки;

- Аналіз прилеглої забудови, існуючих споруд та діючих підприємств;

-Сформувати бачення майбутнього наповнення ІП та учасників проекту;

- Розробити майстер-план індустріального парку та виконати концептуальний дизайн проекту;

- Попереднє визначення необхідної потужності мереж для діяльності ІП;

- Розробити фінансову модель проекту.

Індустріальний парк планується побудувати  в ур. Грінь в с. Біла Церква на загальній площі 33,2063 га, де будуть створені кілька тисяч робочих місць.

Наша громада одна з перших  в Закарпатській області, яка почала роботу в напрямку створення Індустріального парку.   Селищна рада має важливу стратегічну ціль, щоб люди тут в Україні платили податки, тут заробляли гроші і витрачали їх тут.

Перші кроки вже зроблено  мало хто в це  вірив,   але ми впевнено та рішуче рухаємося вперед.

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК на ЗАКАРПАТТІ МАЄ БУТИ!