Вітання з Днем працівника освіти!

Дата: 02.10.2021 21:05

Дорогі працівники освіти Солотвинської ТГ, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом — Днем працівника освіти! Фото без опису

Професія вчителя в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Адже саме ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань. Досягаючи життєвих чи професійних перемог, ми завжди завдячуємо тим, хто нас навчав.Ваша місія є визначальною для держави - саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити Батьківщину.

Висловлюємо щиру вдячність усім викладачам, учителям, вихователям за самовіддану працю, високий професіоналізм та тепло сердець, які ви даруєте дітям.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добробуту та успіхів!

Солотвинський селищний голова Василь Йовдій!

Виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради.