НАГАДУВАННЯ ПРО СПЛАТУ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ТА ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТК

Дата: 21.09.2021 11:18

Шановні землекористувачі та землевласники! Солотвинська селищна рада нагадує про необхідність сплати земельного податку та плати за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки за 2021 рік.

Громадяни,які не отримали податкові повідомлення-рішення  можуть забрати Солотвинській селищній раді. Для їх отримання звертатись до Бобрушко Сільвії Ільківни.

У разі несвоєчасної плати будуть нараховуватись штрафні санкції згідно ст. 126 Податкового кодексу України. Крім того, на суму несвоєчасного сплаченого податкового зобов’язання  з плати за землю та нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки об’єктів житлової та нежитлової нерухомості нараховується пеня у порядку визначеному ст. 129 Кодексу.

Списки боржників додається