Вітаємо з днем рятівника !

Дата: 17.09.2021 12:08

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника ,

в особі начальника Головного управління Державної служби України

з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Романа Гудака та керівника Центру Безпеки громадян Солотвинської селищної ради Мойш Михайла Михайловича!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Утверджуючи добро і милосердя, Ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю Вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах !

З повагою,

Селищний голова  Василь Йовдій!